
Magnat SoundForce 1200 Professional концертна акустична система
- Немає в наявності
5 175 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Magnat SoundForce 1200 професійна концертна акустика максимальної потужності 300 Вт
Професійне аудіо-відео обладнання від компанії HiFi Cinema - це техніка від провідних компаній на ринку і гарантує вищу якість та широкий асортимент обладнання для зйомки та відеомонтажу. Купити акустику для домашнього кінотеатру Ви можете в нашому интернетмагазине. Якщо під час перегляду сайту у Вас виникнуть питання, наші консультанти з радістю на них відповідь і допоможуть Вам вибрати комплект колонок для домашнього кінотеатру або будь-які інші професійні колонки. Фахівці нашої компанії — це професіонали своєї справи, які підходять до кожного замовлення індивідуально.
Технічні характеристики акустичної системи Magnat SoundForce 1200:
- тип: трисмугова підлогова пасивна АС з фронтальним фазоінвертором;
- призначення: професійна концертна АС;
- розмір динаміка низьких частот: 200 мм, конусний дифузор;
- зріз частоти кросовера середніх/високих частот: 1000 Гц;
- випромінювач середніх частот: рупор 220 х 95 мм;
- зріз частоти кросовера високих частот: 4000 Гц;
- випромінювач високих/ультрависоких частот: рупор 110 х 75 мм;
- загальна кількість випромінювачів 3-х смуг: 3;
- номінальна потужність: 130 Вт;
- максимальна потужність: 300 Вт;
- діапазон відтворюваних частот: 35...25000 Гц;
- чутливість: 92 дБ;
- опір: 4...8 Ом;
- габаритні розміри (В х Ш х Г), мм: 555 х 290 х 260;
- колір корпусу: чорний.
Вартість акустичної системи Magnat SoundForce 1200: 2880 грн. за штуку.

Доступні три моделі професійної лінійки акустичних систем Magnat SoundForce Series:
- концертний підлоговий 4-х смуговий монітор Magnat SoundForce 2300 за ціною 9095 грн. за штуку;
- концертний підлоговий 3-х смуговий монітор Magnat SoundForce 1300 за ціною 4813 грн. за штуку;
- концертний підлоговий 3-х смуговий монітор Magnat SoundForce 1200 за ціною 2880 грн. за штуку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Висота | 555 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Основні | |
| Виробник | Magnat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Концертна |
| Потужність | 130 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Призначення | Моніторний гучномовець |
| Чутливість | 92 дБ |
| Кількість смуг | 3 |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Мінімальна частота | 35 Гц |
| Максимальна частота | 25000 Гц |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Акустичне випромінювання | Монополярна |
| Тип ВЧ-випромінювача | Рупор |
| Тип СЧ-випромінювача | Рупор |
| Роз'єм для підключення до підсилювача потужності | Пружинний |
- Ціна: 5 175 ₴
- Спосіб упаковки: Кількість акустичних систем в упаковці: 1; габаритні розміри упаковки (В х Ш х Г), мм: 590 х 320 х 310; вага брутто: 16,84 кг.




