
YAMAHA R112 - Пасивна акустична система
- Немає в наявності
16 100 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Акустична система YAMAHA R112
Підбір акустичної системи для різних випадків завжди дуже відповідальне завдання, яке потребує не малих знань, та досвіду використання обладнання у різних умовах. Компанія Yamaha, вже десятки років на ринку, надає на вибір користувачів велику кількість різних акустичних систем, які відповідають високому класу надійності, та відтворюють безкомпромісно якісний звук.
Акустична система YAMAHA R112 – це ще одна варіація на тему професійного концертного звуку, дана акустика має 400 ват потужності, а в піку потужність може достегать 800 ват. Для формування правильної звукової сцени, комплект концертної акустики серії R чудово узгоджений між собою, і передає правильну, і що важливо чисту звукову картину. Рекомендується для використання в середніх за розміром концертних приміщеннях, караоке клубах та для невеликих майданчиків. Комплект показує себе з позитивного боку та за досить жорстких умов використання. Продукція компанії ретельно тестується і не підведе у всіх можливих екстремальних ситуаціях. У цій акустичній системі використовуються 12 дюймові динаміки та титановий твітр 1.75 дюйма. Комутація здійснюється за допомогою роз'ємів Speakon, або Jack. Корпус зібраний з якісних зносостійких матеріалів, які за довгі роки експлуатації не будуть викликати ніяких нарікань.
Інші акустичні системи ви можете переглянути, перейшовши за цим посиланням:
http://hificinema.com.ua/g11174108-professionalnye-akusticheskie-sistemy
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Концертна |
| Призначення | Фронтальний гучномовець |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Чутливість | 97 дБ |
| Мінімальна частота | 55 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Роз'єм для підключення до підсилювача потужності | Speakon |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 695 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 26.5 кг |
- Ціна: 16 100 ₴


