
Projecta SlimScreen 180 x 180 проекційний екран 97 дюймів ручний
- Немає в наявності
7 200 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Projecta SlimScreen 180 x 180 ручної проекційний екран 97 дюймів з механізмом зворотного згортання.
Проекційний екран Projecta виготовлений на виробничому об'єкті в Нідерландах. Це виробництво екранів є найбільшим в Європі. Проекційні екрани виконані з високоякісних матеріалів і створені під одним дахом для контролю якості продукції Projecta на кожному кроці створення проекційних екранів. Основне завдання: висока якість і довговічність.

Лідирує на світовому ринку в області проекційних екранів компанія Projecta, пропонує спеціально розроблений екран для офісного огляду. Його перевага в тому, що полотно використовуване має подвійний шар сірого і білого матеріалу, які відповідають за точне відображення натурального чорного і білого кольорів, без погіршення якості. Таке поєднання матеріалу проекційного полотна зберігає цілковиту природність палітри колірної гами, глибину зображення і високу деталізацію.
Пряме цільове призначення даної моделі проекційного екрану призначений для використання в офісах, ресторанах, торгових центрах, тематичних закладах, відкриті літні майданчики, готелі, там, де необхідна трансляція контенту, рекламних роликів, кліпів, презентацій, спортивних матчів, фільмів або замінюючи декорації.

Технічні характеристики Projecta SlimScreen 180 x 180 см, MW:
- Країна: Нідерланди;
- Вид: екран настінний ручний;
- Діагональ екрану: 97 дюймів;
- Формат екрану: 1:1;
- Матеріал екрану: Matte White S;
- Коефіцієнт відбиття: 1;
- Проекція: пряма;
- Кут огляду: 50⁰;
- Висота екрану: 180 см;
- Ширина екрану:180 см;
- Видима область (ВхШ): 168 х 168 см;
- Довжина в складеному стані: 191,8 см;
- Вага: 8 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Projecta |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Ручне |
| Коефіцієнт посилення | 1 |
| Кут огляду | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид проекції | Пряма |
| Вид | Портативний проекційний екран |
| Розміри екрану | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вага | 8 кг |
| Діагональ екрану | 97 дюйм |
| Співвідношення сторін | 1:1 |
- Ціна: 7 200 ₴










