Кошик
22 відгуків
"HiFi Cinema Ukraine" инсталляционная компания
+380678032184
+380678032184
мобильный KyivStar
+380959183501
мобильный Vodafone UA
+380445707765
с 10:00 до 19:00 (кроме выходных)

Сонячні панелі Panasonic монокристаллической гібридної технології.

Сонячні панелі Panasonic монокристаллической гібридної технології.
Сонце для нас є нескінченним і безкоштовним джерелом енергії. Спочатку застосування енергії сонця було для енергозабезпечення космічних станцій і супутників. Хто міг подумати, що частинка сонця буде використана для затишку власного будинку?

24.01.16

Сонячні панелі Panasonic HIT® ― це енергетична незалежність вашого заміського будинку, офісу, виробничого, сільськогосподарського, будь-якого житлового або комерційного об'єкта.

Сонце для нас є нескінченним і безкоштовним джерелом енергії. Для нашої планети Земля, воно протягом тисячоліть є і теплом, і світлом, і головною умовою життєзабезпечення для всього живого. Застосовувати енергію Сонця людство стало з моменту свого існування, а в сучасному розумінні, початкове її застосування було актуальним для енергозабезпечення космічних станцій і супутників. У побутовому сегменті, сонячні елементи використовувалися в електронних калькуляторах протягом декількох десятиліть. І хто б міг подумати, що розвиток сучасних технологій дозволить кожному з нас використовувати частинку Сонця для обігріву, освітлення, життєзабезпечення і комфорту у власному домі?

Крім екологічно чистої енергії сонячні панелі несуть в собі комфорт і незалежність від планових або аварійних відключень електрики від мережі, від обмежень і від постійно зростаючих тарифів за використану електроенергію, забезпечуючи своєму господареві найвищу розкіш сучасності ― економію енергоресурсів. Сонячні панелі являють собою складні електронні пристрої, що перетворюють енергію світла, одержувану від сонячного випромінювання в електричну енергію, необхідну для нашого споживання. В залежності від виду технологій і матеріалів, які використовуються для перетворення фотонів світла в електрику, панелі поділяються на: монокристалічні, полікристалічні і аморфні.

Так яку ж з цих технологій вибрати?

В сонячних панелях Panasonic використовується запатентована гібридна технологія, так звана HIT® Photovoltaic Modul. Гібридна технологія HIT походить від Hetero-junction with Intrinsic Thin-layer, в якій сонячна осередок (фотоелемент) складається з монокристалічного та аморфного кремнію (посилання: http://panasonic.net/ecosolutions/solar/hit/), що забезпечує високу надійність і стабільність роботи протягом багатьох десятиліть. Переваги гібридної технології HIT:

- найвищий коефіцієнт ефективності 22% в промисловому виробництві. Мається на увазі те, що навіть в похмуру погоду ви будете отримувати необхідну потужність;

- ефективне використання доступної площі ― 245 Вт потужності (Panasonic VBHN245SJ25) при 1,2 кв. м площі поверхні панелі;

- гарантійний термін експлуатації від виробника 10 років з моменту встановлення панелей;

- термін служби 25 років.

Встановлюючи фотоелектричну систему ви інвестуєте свої гроші на довгостроковий період. Тому якість сонячних модулів має пріоритетне значення. При виборі фотоелементів для систем енергозабезпечення необхідно розглядати виключно відомого виробника з бездоганною репутацією, якому ви можете довіряти і який гарантує найвищу якість панелей.

Panasonic Group претендує на номінацію ― самий екологічно чистий завод в Європі.

Компанія HiFi Cinema (ХайФай Сінема) Київ, Срібнокільська, 22-А, є офіційним дилером і інсталятором сонячних панелей Panasonic в Україні. Продаж, установка, підключення, налагодження та введення в експлуатацію, гарантійне та після гарантійне обслуговування модулів і систем альтернативного енергопостачання забезпечує HiFi Cinema.

Інші статті