Кошик
22 відгуків
"HiFi Cinema Ukraine" инсталляционная компания
+380678032184
+380678032184
мобильный KyivStar
+380959183501
мобильный Vodafone UA
+380445707765
с 10:00 до 19:00 (кроме выходных)
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7
  • picture 8

Екодім автономний будинок

Сфера діяльності інсталяційної компанії HiFi Cinema Ukraine розкриває нову гілку в області будівництва будинків з природних матеріалів. Мається на увазі будівництво так званих екологічно чистих будинків, або еко-будинків.

Наша компанія прагне забезпечити високу якість у всіх областях, в яких працює компанія. Насамперед, ми надаємо нашим клієнтам не тільки екологічний будинок, як продукт з матеріалу високої якості, але і повне альтернативне оснащення для екодома. Для виготовлення такого житла ми використовуємо зовнішню і внутрішню обробку з м'яких порід дерев, зокрема сосна. Для забезпечення альтернативного енергопостачання ми рекомендуємо використовувати сонячні панелі, теплові насоси, сонячні колектори, септик аеробної доочистки і вентиляційна система рекуперації. Це висока якість є переважаючою рисою професійного середовища, в якій ми працюємо. Наша компанія володіє інтелектуальними стратегіями і надійними партнерами, і мережами для реалізації цих стратегій на практиці.

Розуміючи, що відповідальність починається з нас, ми несемо відповідальність за людей, з якими ми щодня взаємодіємо. Ми несемо відповідальність за матеріали і ресурси, які ми використовуємо щодня. Ця відповідальність застосовується сьогодні і впливає на завтра. З цієї причини наша компанія не прагне до досягнення короткострокових цілей, а прагне до довгострокових успіхів на здоровій основі, метр за метром.

Час будівництва одноповерхового будинку, з урахуванням підготовки землі і фундаменту, становить два місяці. Час будівництва двоповерхового будинку становить три місяці, а трьох поверхового будинку - до чотирьох місяців, відповідно.

Екодім і сонячні панелі, теплові насоси, сонячні колектори, септик аеробної доочистки і вентиляційна система рекуперації

Цей розділ сайту "Еко-дім, автономний дім" містить опис сучасних технологій будівництва, використовуваних інноваційних будматеріалів і компонентів, опис елементів такого будинку, систем, що дозволяють забезпечувати ефективне енергозбереження та альтернативне енергозабезпечення (електрика, опалення, приплив і відтік повітря, водопостачання. каналізація та інші системи життєзабезпечення людини). Тут же ви знайдете типові проекти одноповерхових, двоповерхових і триповерхових будинків з базовою та розширеною комплектацією. А також прорахунок еко-будинку, згідно з квадратним метрам і з урахуванням того чи іншого кліматичного, побутового, сан-тих та електронного обладнання.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Компанія HiFi Cinema підтримує "Зелений рух" в Україні щодо збереження та заощадження енергії "Save Energy" і пропонує сонячні панелі, які виробляють екологічно чисту енергію сонця в електрику.
 

Інсталяційна компанія "HiFi Cinema":

 Контакти: Україна, Київ, 02095, вул. Срібнокільська, 22-А,
 +38(067)803-21-84, +38(095)918-35-01, +38(044)570-77-65,
 http://hificinema.com.ua/contacts
 info@hificinema.com.ua
 kovalyov0678032184
 режим роботи: пн-нд з 3:00 до 2:55 (крім державних свят),
 обслуговування: всі регіони України,
 підтримка: 24/7.