
Всепогодна настінна акустика 4all Audio COLUMN 4x4 колонного типу
- В наявності
2 520 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Всепогодна акустика з настінним кріпленням і 4 динаміками потужністю 40 Вт.
Компанія 4all Audio відома на ринку електроніки, як виробник акустичних систем з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Сьогодні продукція компанії представлена на світових ринках, а позитивні відгуки від покупців говорять про надійність техніки.
COLUMN 4x4 - інсталяційна акустика для настінного монтажу, яку можна використовувати як усередині, так і зовні приміщень. Дана модель включає 4 динаміка по 4 дюйма, які забезпечать якісну звукову передачу в частотному діапазоні 80 - 16 000 Гц. Корпус закритого типу має вигляд вертикальної колони. Динаміки захищені від попадання вологи і зможуть без проблем працювати в будь-яку погоду, клас захисту IP55. Наявність вбудованого трансформатора забезпечує роботу в двох режимах - 100 В і 70 В.
Характеристики:
- всепогодна АС для настінного монтажу;
- 4 широкосмугових динаміка по 4" дюйми;
- пасивна акустика (без підсилювача);
- номінальна потужність 40 Вт RMS;
- 2 робочих режими;
- частотний діапазон 80 - 16 000 Гц;
- розміри (В х Ш х Г): 580 х 125 х 120 мм.
Магазин HiFi Cinema є авторизованим дилером 4All Audio в Україні. На всю техніку діє мінімальна гарантія 1 рік.
Доставка по всій Україні (за винятком Криму і не підконтрольних територій) - кур'єром, Укрпоштою, Новою Поштою чи іншими сервісами доставки. Телефонуйте, пишіть - відповімо на будь-які питання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4all audio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підвісна |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність | 40 Вт |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Акустичне випромінювання | Монополярна |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 120 мм |
- Ціна: 2 520 ₴


