
Кронштейн KSL WMO-6245T
- В наявності
1 700 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
KSL WMO-6245T – настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 32 до 65 дюймів та вагою до 40 кілограм. Функціональні особливості: нахил та поворот, що дозволяє встановити телевізор або монітор у максимально зручному для глядача положенні. Кут нахилу догори становить 150, вниз – 50. Кут повороту – 1800/3600.

KSL WMO-6245T призначений для стандартизованої системи кріплень VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор/монітор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна.
Кронштейн KSL WMO-6245T виготовлений із високоміцної сталі. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 300 місяців. Виріб комплектується настановними металовиробами, пластиковими заглушками, пластиковим затискачем для кабелю, шестигранним ключем, інструкцією та гарантійним листом. Кронштейн поставляється у зібраному вигляді, для використання досить його міцно закріпити на стіні за допомогою дюбелів, що входять до комплекту.

Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити кронштейн KSL WMO-6245T на найвигідніших умовах, але й замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.53 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
- Ціна: 1 700 ₴




