
Наклонно-поворотне кріплення для ТВ KSL Simpler 28ET
- В наявності
1 340 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Наклонно-поворотне кріплення для ТВ KSL Simpler 28ET – настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 19 до 43 дюймів та вагою до 25 кілограм. Функціональні особливості: нахил та поворот, що дозволяє встановити телевізор або монітор у максимально зручному для глядача положенні. Кут нахилу догори становить 150, вниз – 50. Кут повороту – 1800.

Наклонно-поворотне кріплення для ТВ "Simpler" 28ET призначений для стандартизованої системи кріплень VESA: 75x75 мм, 100x100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор/монітор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна.

Наклонно-поворотне кріплення для ТВ "Simpler" 28ET виготовлене із високоміцної сталі. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 12 місяців. Виріб комплектується настановними металовиробами, пластиковими заглушками, пластиковим затискачем для кабелю, шестигранним ключем, інструкцією та гарантійним листом. Кронштейн поставляється у зібраному вигляді, для використання досить його міцно закріпити на стіні за допомогою дюбелів, що входять до комплекту. Максимальна відстань від стіни 558 мм.
Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити наклонно-поворотне кріплення для ТВ "Simpler" 28ET на найвигідніших умовах, але й замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.61 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
- Ціна: 1 340 ₴




