
Настінне кріплення з нахилом KSL WM2N
- В наявності
1 730 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Настінне кріплення з нахилом KSL WM2N – сталевий кронштейн для телевізорів із діагоналлю від 32 до 55 дюймів та вагою до 50 кілограм. Функціональні особливості: регулювання нахилу до 150, що дозволяє встановити ТБ в максимально зручному для глядача положенні.

Настінне кріплення з нахилом KSL WM2N призначене для стандартизованої системи кріплень VESA: 200х100 мм; 200х200 мм; 200х300 мм; 300х200 мм; 300х300 мм; 300х400 мм; 400х300 мм; 400х400 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна. Мінімальна відстань від стіни – 76 мм.

Настінне кріплення з нахилом KSL WM2N виготовлено із високоміцної сталі. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 25 місяців. Виріб комплектується настановними металовиробами, інструкцією та гарантійним листом.

Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити на найвигідніших умовах настінне кріплення з нахилом KSL WM2N для телевізорів, але також замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 25 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Привід | Ручний |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Форма кронштейна | V–подібна |
- Ціна: 1 730 ₴





