
Телескопічний кронштейн KSL CMPR-3 для проєктора
- В наявності
2 330 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Телескопічний кронштейн настінного монтажу KSL CMPR-3 - сталеве регульоване кріплення для проекторів, розраховане на максимальне навантаження 10 кг. Кут нахилу становить 450, кут повороту 200. Аксесуар гранично простий у встановленні та експлуатації. Хороше та зручне регулювання по вильоту дозволяє його використовувати під різні моделі проекторів.

Кронштейн KSL CMPR-3 має міцну та надійну конструкцію. Робочий ресурс виробу – 60 місяців. Цей аксесуар складається з центральної телескопічної штанги, довжину якої можна змінювати в межах 89 – 152 см, що дозволяє максимально раціонально використовувати наявний простір. З одного боку штанги розташована пластина для монтажу кронштейна до стіни, з іншого – кріплення для проектора. При проведенні настановних робіт слід обов'язково перевіряти надійність установки кронштейна на стіні та надійність фіксації самого проектора. Кабель канал забезпечує приховане проведення комунікацій.

Універсальний телескопічний кронштейн KSL CMPR-3-М – виготовлений із високоміцної листової сталі, пофарбованої полімерною порошковою фарбою. Колір виробу – білий. Виріб комплектується настановними металовиробами, кріпильними планками, шестигранним ключем, інструкцією та гарантійним листом.
Компанія HiFi Cinema Ukraineє офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити універсальне телескопічне кріплення для проекторів KSL CMPR-3-М на найвигідніших умовах, але також замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.35 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 1240 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кут повороту | 20 град. |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для проекторів |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
- Ціна: 2 330 ₴




