
Стельовий кронштейн KSL CMPR-2 для проєктора
- В наявності
1 120 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Кронштейн KSL CMPR-2 – сталеве стельове кріплення для проекторів, розраховане на максимальне навантаження 20 кг. Кут нахилу становить 450, кут повороту 200. Аксесуар гранично простий у встановленні та експлуатації. Похило-поворотний механізм забезпечує надійну фіксацію та точне регулювання проектора у горизонтальній площині.

Кронштейн KSL CMPR-2 має міцну та надійну конструкцію. Робочий ресурс виробу – 60 місяців. Цей аксесуар складається з центральної штанги, з одного боку якої розташована пластина для монтажу аксесуара до стелі, з іншого - кріплення для проектора. При проведенні настановних робіт слід обов'язково перевіряти надійність установки кронштейна на стелі та надійність фіксації самого проектора.

Універсальний телескопічний кронштейн KSL CMPR-2 виготовлений із високоміцної листової сталі, пофарбованої полімерною порошковою фарбою. Колір виробу – білий. Виріб комплектується настановними металовиробами, кріпильними планками, шестигранним ключем, інструкцією та гарантійним листом. Застосування штанги CMPR EX40-220, яка купується окремо, дозволить збільшити відстань від стелі.
Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити універсальне телескопічне кріплення для проекторів KSL CMPR-2 на найвигідніших умовах, але також замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.75 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кут повороту | 20 град. |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для проекторів |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
- Ціна: 1 120 ₴




