
Похиле кріплення для ТБ KSL Simpler 48EN
- В наявності
880 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Похиле кріплення для ТБ "Simpler" 48EN – настінний кронштейн для телевізорів з діагоналлю від 32 до 65 дюймів та вагою до 25 кілограм. Функціональні особливості: нахил, що дозволяє встановити телевізор або монітор у максимально зручному для глядача положенні. Кут нахилу догори становить від -30 і до +150.

Похиле кріплення для ТВ "Simpler" 48EN призначений для стандартизованої системи кріплень VESA: 200x200 мм, 200х300 мм, 200х400 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор/монітор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна.

Похиле кріплення для ТВ "Simpler" 48EN виготовлене із високоміцної сталі і складається з настінної пластини та двох кріпильних планок. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 12 місяців. Виріб комплектується настановними металовиробами, пластиковими адаптерами, двома фіксуючими шнурками, шестигранним ключем, інструкцією та гарантійним листом. Кронштейн поставляється у зібраному вигляді, для використання досить його міцно закріпити на стіні за допомогою дюбелів, що входять до комплекту. Мінімальна відстань від стіни 62 мм.

Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити похиле кріплення для ТВ "Simpler" 48EN на найвигідніших умовах, але й замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.57 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похилий |
- Ціна: 880 ₴





