
Похиле кріплення для ТВ KSL Simpler 28EN
- В наявності
660 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Похиле кріплення для ТВ KSL Simpler 28EN – настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 22 до 43 дюймів та вагою до 20 кілограм. Функціональні особливості: нахил, що дозволяє встановити телевізор або монітор у максимально зручному для глядача положенні. Кут нахилу догори становить від -20 і до +150.

Похилий кронштейн для ТВ "Simpler" 28EN призначений для стандартизованої системи кріплень VESA: 75х75 мм,100x100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор/монітор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна.

Похиле кріплення для ТВ "Simpler" 28EN виготовлене із високоміцної сталі і складається з настінної пластини та двох кріпильних планок. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 12 місяців. Виріб комплектується настановними металовиробами, двома фіксуючими шнурками, інструкцією та гарантійним листом. Кронштейн поставляється у зібраному вигляді, для використання досить його міцно закріпити на стіні за допомогою дюбелів, що входять до комплекту. Максимальна відстань від стіни 61 мм.

Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити похиле кріплення для ТВ "Simpler" 28EN на найвигідніших умовах, але й замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похилий |
- Ціна: 660 ₴





