
Кронштейн KSL WMO-3013T
- В наявності
510 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
KSL WMO-3013T – настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 13 до 28 дюймів та вагою до 15 кілограм. Функціональні особливості: нахил та поворот, що дозволяє встановити телевізор або монітор у максимально зручному для глядача положенні. Кут нахилу догори становить 150, вниз -50. Кут повороту – 1800.

KSL WMO-3013T призначений для стандартизованої системи кріплень VESA: 75x75 мм, 100x100 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор/монітор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна.
- Мінімальна відстань від стіни - 65 мм.
- Максимальна відстань від стіни - 255 мм.

Кронштейн KSL WMO-3013T виготовлений із високоміцної сталі. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 300 місяців. Виріб комплектується настановними металовиробами, пластиковим затискачем для кабелю, шестигранним ключем, інструкцією та гарантійним листом. Кронштейн поставляється у зібраному вигляді, для використання досить його міцно закріпити на стіні за допомогою дюбелів, що входять до комплекту.

Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити кронштейн KSL WMO-3013T на найвигідніших умовах, але й замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.77 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
- Ціна: 510 ₴





