
Похиле кріплення для телевізорів KSL WMO-6341N
- В наявності
1 050 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Похиле кріплення для ТБ KSL WMO-6341N – настінний кронштейн для телевізорів з діагоналлю від 32 до 65 дюймів та вагою до 40 кілограм. Функціональні особливості: нахил, що дозволяє встановити телевізор або монітор у максимально зручному для глядача положенні. Кут нахилу догори становить від -00 і до -150.

Похиле кріплення для ТБ KSL WMO-6341N призначене для стандартизованої системи кріплень VESA: 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200x200 мм, 200х300 мм, 200х400 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 100х300 мм, 100х400 мм, 300х100 мм, 400х100 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор/монітор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна. Мінімальна відстань від стіни 28 мм.

Похиле кріплення для ТБ KSL WMO-6341N виготовлене із високоміцної сталі. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 300 місяців. Виріб комплектується настановними металовиробами, пластиковим адаптером, інструкцією та гарантійним листом. Кронштейн поставляється у зібраному вигляді, для використання досить його міцно закріпити на стіні за допомогою дюбелів, що входять до комплекту.

Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити похиле кріплення для ТБ KSL WMO-6341N на найвигідніших умовах, але й замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похилий |
- Ціна: 1 050 ₴





