
Похиле кріплення для телевізорів KSL WMO-5121N
- В наявності
690 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Похиле кріплення для ТБ KSL WMO-5121N – настінний кронштейн для телевізорів з діагоналлю від 19 до 43 дюймів та вагою до 25 кілограм. Функціональні особливості: нахил, що дозволяє встановити телевізор або монітор у максимально зручному для глядача положенні. Кут нахилу догори становить від -50 і до +150.
,
Похиле кріплення для ТБ KSL WMO-5121N призначене для стандартизованої системи кріплень VESA: 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200x200 мм, 75х100 мм, 100х75 мм, 75х200 мм, 200х75 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор/монітор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна. Мінімальна відстань від стіни 60 мм.

Похиле кріплення для ТБ KSL WMO-5121N виготовлене із високоміцної сталі. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 300 місяців. Виріб комплектується настановними металовиробами, пластиковим адаптером, фіксуючими шнурками, інструкцією та гарантійним листом. Кронштейн поставляється у зібраному вигляді, для використання досить його міцно закріпити на стіні за допомогою дюбелів, що входять до комплекту.

Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити похиле кріплення для ТБ KSL WMO-5121N на найвигідніших умовах, але й замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.14 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похилий |
- Ціна: 690 ₴





