
Фіксоване кріплення для телевізорів KSL WMO-5120P
- В наявності
570 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Фіксоване кріплення для ТБ KSL WMO-5120P – настінний кронштейн з простою та надійною конструкцією для телевізорів з діагоналлю від 19 до 43 дюймів та вагою до 25 кілограм.

Фіксоване кріплення для ТБ KSL WMO-5120P призначене для стандартизованої системи кріплень VESA: 75х75 мм,100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200x200 мм, 75х100 мм, 100х75 мм, 75х200 мм, 200х75 мм. Щоб дізнатися точно, якому стандарту VESA належить телевізор/монітор – достатньо заміряти відстані по вертикалі та горизонталі між отворами з різьбленням для кріплення кронштейна. Мінімальна відстань від стіни 60 мм.

Фіксоване кріплення для ТБ KSL WMO-5120P виготовлене із високоміцної сталі. Колір виробу – чорний. Заявлений виробником робочий ресурс становить 24 місяці. Виріб комплектується настановними металовиробами, пластиковими адаптерами, фіксуючими шнурками, інструкцією та гарантійним листом. Кронштейн поставляється у зібраному вигляді, для використання досить його міцно закріпити на стіні за допомогою дюбелів, що входять до комплекту.

Компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером компанії KSL на території України. У нас ви можете не тільки купити фіксоване кріплення для ТБ KSL WMO-5120P на найвигідніших умовах, але й замовити його встановлення. Фахівці нашої компанії зроблять усі необхідні інсталяційні роботи максимально швидко та якісно.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Фіксований |
- Ціна: 570 ₴





