
Комплект фонового озвучення DV Audio MA-30.1P підсилювач і DV Audio WS-601 стельова акустика 100В 30Вт
- В наявності
5 490 ₴/комплект
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Пропонуємо комплект аудіо обладнання, готове рішення для фонового озвучення невеликих комерційних приміщень:
- Мікшер-підсилювач DV Audio MA-30.1P з вбудованим MP3-програвачем, USB/SD/MMC Card, Bluetooth і FM-приймачем для 100 В трансляційної лінії, потужністю 30 Вт.
- Трансформаторна акустична система, що монтується в стелю DV Audio WS-601 (3 шт.) потужністю 10 Вт кожна, сумарно 30 Вт. Дифузор динаміка 6,5" дюймів.

- Професійне рішення для фонового озвучення у 100 В трансляційних лініях;
- Готовий комплект аудіо обладнання з 3-ма стельовими динаміками для приміщень до 100 м2;
- Наявність MP3 програвача дає можливість використання без додаткових джерел звуку;
- 2 мікрофонних входи, 2 лінійних аудіо входи, лінійний аудіо вихід, USB, Bluetooth і FM-радіо;
- Хороша і розбірлива якість звучання музики та голосу;
- Має високу надійність і безвідмовність роботи;
- Добротний металевий корпус, якісні ручки гучності, роз'єми та елементна база;
- Встановлений на "сотнях" об'єктів... Зарекомендував себе як безальтернативний аудіо комплект у своїй ціновій категорії.
Даний комплект рекомендується застосовувати в системах фонового озвучування та сповіщення для "невеличких" комерційних об'єктів, таких як: кав'ярні, невеликі за площєю ресторани, бари, офіси, магазини "малих архітектурних форм" (МАФ), спорт клуби, манікюрні та косметичні салони, перукарні і барбершопи, кімнати очікування, тощо. Підсилювач розрахований на роботу як в високовольтних, так і низькоомних акустичних підключеннях.
Гарантійний термін 12 місяців. Авторизований сервісний центр.
Мікшерний підсилювач DV Audio MA-30.1P оснащений автоматичною системою захисту від перенавантаження, короткого замикання і перегріву. Має радіатор для пасивного охолодження.
Підсилювач виконаний у компактному металевому корпусі, чорного кольору, висотою 1,5U. Для монтажу в рекову стійку не призначений.


- Підключення антени FM радіо приймача;
- Аналоговий стерео аудіо вхід AUX INPUT;
- Аналоговий стерео аудіо вхід DVD INPUT;
- Аналоговий стерео аудіо вихід LINE OUT;
- Термінал підключення акустичних систем мінусової клеми COM;
- Термінал підключення акустичних систем плюсової клеми 4-16 Ом;
- Термінал підключення акустичних систем плюсової клеми 70 Вольт;
- Термінал підключення акустичних систем плюсової клеми 100 Вольт;
- Кабель живлення AC INPUT 230 В, 50 Гц змінного струму.
З іншою продукцією компанії DV Audio ви можете ознайомитися на офіційному сайті HiFi Cinema за посиланням: https://hificinema.com.ua/ua/site_search?search_term=DV+Audio
HiFi Cinema Ukraine TM є авторизованим дилером продукції DV Audio в Україні з 2010 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dv audio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Схемотехніка | Напівпровідниковий |
| Кількість каналів | 1 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Кількість стереовходів RCA | 2 |
| Регулювання | Регулювання НЧ, Регулювання ВЧ |
| Особливості | Дисплей |
| Входи | USB |
| Управління | Пульт ДУ |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 2400 г |
- Ціна: 5 490 ₴/комплект








