
MT-Power WIBT-60R V2 S стельова активна акустика з Інтернет стримером WiFi Airplay Bluetooth
- В наявності
24 750 ₴/пара
+380 (67) 803-21-84
мобільний KyivStar
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активна акустика MT-Power WiBt-60R v2 S - це комплект стельових врізних стерео динаміків, з вбудованим підсилювачем 2 х 30 Вт і програвачем з мережевим аудіо стримером. Це дозволяє без додаткових пристроїв слухати музику он-лайн, повноцінно користуватися інтернет стримінговими платформами, по WiFi керувати музикою зі смартфонів і планшетів, керувати часом ввімкнення/вимкнення звуку, легко побудувати найпростішу багатозональну мультирум систему до 30-и незалежних аудіо зон.
Комплектація:
- AKTIVE MASTER SPEAKER - головний активний динамік з вбудованою електронікою, до якого під'єднується пасивна акустика;
- PASSIVE SPEAKER IMPEDANCE 8 Ohm - низькоомний пасивний динамік, звук до якого транслюється від активної акустики.
![]() |
![]() |
Дана модель акустичним кабелем не комплектується. Необхідна кількість кабелю придбавається окремо.
Основні переваги:
- Вбудований 2-канальний цифровий підсилювач 2 х 30 Вт, класу D;
- Мережеві функції: підключення по Wi-Fi смартфона і планшета, підключення по DLNA комп'ютера, ноутбука чи сховища;
- Підключення до інтернету: Spotify, TIDAL, Deezer, QQMusic, iHeartRadio, TuneIn, Internet Radio та багато іншого;
- Додаткові бездротові технології передачі аудіо: AirPlay 2, Bluetooth;
- Використання будь-де: домашні багатозонні системи Multiroom, кав'ярні, бари, ресторани, магазини, офіси, тощо;
- Якісний звук 2-смугової стерео системи з 6-дюймовим динаміком низьких/середніх частот і високочастотним твітером 1" дюйм;
- Стельове встановлення, акуратний мінімалістичний дизайн, магнітне кріплення декоративного гриля, можна фарбувати.
Технічні характеристики MT-Power WIBT-60R V2 S:
- тип: комплект активної акустичної системи, що монтується в стелю;
- кількість каналів: 2, активний + пасивний динаміки коаксиального типу;
- номінальна потужність: 2 х 30 Вт, 8 Ом;
- розмір драйверів: вуфер НЧ/СЧ 6" дюймів (152 мм), випромінювач ВЧ 1" дюйм (25 мм);
- частотний діапазон: 80...20000 Гц, при нерівномірності АЧХ ±3 дБ;
- тонокомпенсація: регулювання низьких і високих частот Bass/Treble;
- коефіцієнт гармонічних спотворень, THD: < 0.05% на 1 кГц при 1/3 постійної потужності;
- співвідношення сигнал/шум, S/N: >70 дБ;
- бездротова комутація: AirPlay 2, Bluetooth, Wi-Fi 8.2.11 b/g/n 2.4G/5G;
- підримувані аудіо формати: MP3, WMA, ACC(ACC+), Apple lossless, ALAC, FLAC, APE, WAV;
- інтерфейси (входи/виходи): LAN, AUX In, POWER In, вихід на пасивну акустику 8 Ом, антена;
- параметри мережі живлення: AC 100 V ~ 240 V, 1.3 A, 50/60Hz, змінного струму;
- параметри блоку живлення: DC 24 V, 5 A, постійного струму;
- максимальне споживання електроенергії: 50 Вт;
- матеріал корпусу: ABS-пластик, металева корзина, металеве кріплення, металева решітка;
- габарити (Д х Г), мм: 230 х 155;
- діаметр монтажного отвору: 200 мм;
- вага: 3,2 кг (обидві колонки);
- колір гриля: білий, можна фарбувати.
Гарантійний термін 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MT-Power |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Бездротовий |
| Призначення | Для мультирумов |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 60 Вт |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Колір корпусу | Білий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 6 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Акустичне випромінювання | Монополярна |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Кількість лінійних входів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 155 мм |
- Ціна: 24 750 ₴/пара










