
Adeo Screen Professional Reference White 263x148 моторизований проекційний екран 120 дюймів
- Немає в наявності
64 350 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Італійський розробник і виробник всесвітньо відомих проекційних екранів, визнаних професіоналами у багатьох країнах, ADEO SCREEN представив споживачеві серію моторизованих екранів Professional Reference White і Professional Reference Grey.

Дана модель проекційних екранів найчастіше використовується для систем домашнього кінотеатру, хоча не позбавлена уваги навчальних закладів та комерційних структур. Модель універсальна, і може використовуватися майже впритул до стіни, завдяки своєму унікальному дизайну. Розроблено екран, як моторизований, тобто з вбудованим двигуном, здатним розкриватися і закриватися автоматично, за допомогою пульта дистанційного управління (ПДУ) або тригерній блоку (поставляється опціонально), якщо таке управління передбачено відео проектором. Враховуючи високі візуальні характеристики екрану, модель Adeo Professional Reference користується великим попитом у професійних інсталяторів аудіо-відео обладнання Hi-Fi класу, як у домашньому, так і в комерційному сегменті. Невеликі професійні кінотеатри, басейни, відкриті літні майданчики, готелі, бари, автокинотеатры, навіть театри, замінюючи декорації, можуть використовувати цей екран.
Особливу увагу виробника проекційного екрану Adeo Professional Reference White спрямоване в бік домашньої преміальної візуалізації того чи іншого відео контенту. Так як екран здатний передати користувачеві максимально яскраву і чітку картинку в добре підготовленому приміщенні. Адже високоякісний звук домашнього кінотеатру повинен супроводжуватися більш якісним зображенням.
Технічні характеристики екрану Adeo Screen Professional Reference White 263х148:
- - тип екрану: моторизований прямій проекції;
- - тип монтажу: стіна, стеля;
- - тип полотна: Reference White;
- - коефіцієнт підсилення: 1;
- - розмір діагоналі: 119 дюймів;
- - співвідношення сторін: 16:9 (1,78:1);
- - стандартна ширина чорного поля: 10 см;
- - максимальна ширина чорного поля: 45 см;
- - видима область екрана, см: 263 х 148;
- - ширина нижньої (натяжна) планки, см: 273;
- - максимальний габарит (з тубусом), см: 280 х 178;
- - розмір упаковки (Д х В х Ш), мм: 3000 х 150 х 180;
- - вага нетто: 17 кг;
- - вага брутто: 20 кг;
- - країна розробник: Італія.
| Розміри екрану | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Ширина | 2630 мм |
| Довжина | 1480 мм |
| Діагональ екрану | 119 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Основні | |
| Виробник | Adeo Screen |
| Тип управління | Автоматичне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Вид | Портативний проекційний екран |
| Коефіцієнт посилення | 1 |
| Вид проекції | Пряма |
- Ціна: 64 350 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортні розміри упаковки, см: 300х15х18; вага в упаковці: 20 кг.


