
Projecta HomeScreen Deluxe 151 x 256 см HCCV натяжна екран діагональ 108 дюймів
- Немає в наявності
29 325 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Projecta HomeScreen Deluxe 151 x 256 см HCCV натяжна екран діагональ 108 дюймів
Projecta HomeScreen Deluxe 151 x 256 см, HCCV – це преміум-класу екран для домашнього кінотеатру! Проекційний екран виготовлений з високоякісного матеріалу для отримання висококонтрастного кінотеатру. Ця модель має стаціонарний рамний профіль з алюмінію, який завдяки спеціальному покриттю чорного оксамиту, поглинає проекційний світло і усуває відображення проектора. Натягнуте проєкційна полотно Projecta HomeScreen Deluxe підійде абсолютно для будь-яких проекціонованих на нього даних.

Спеціально розроблене двошарове полотно, сендвіч з сірого та білого матеріалу, що дозволяє екрану відтворювати рівні чорного і білого кольору без погіршення. Надалі, чого на екрані проектується глибокі, натуральні кольори, а зображення з високою деталізацією.
Проекційне полотно розміром 1510 мм х 2560 мм, кріпиться на раму за допомогою спеціального затискного механізму (кліпси Velcro®) створюючи ідеально рівну поверхню екрана.
Пряме цільове призначення даної моделі проекційного екрану призначене для використання в будинку для систем домашнього кінотеатру. А також спостерігається тенденція використання цього проекційного екрану в офісах, ресторанах, торгових центрах, тематичних закладах, там, де необхідна трансляція контенту, рекламних роликів, кліпів, презентацій, спортивних матчів і навіть фільмів співвідношенням 21:9.
Технічні характеристики Projecta HomeScreen Deluxe 151 x 256 см HCCV:
Призначення: настенний;
Вид: натяжна екран на рамі;
Діагональ екрану: 108 дюймів;
Формат екрану: 16:9;
Матеріал екрану: High Contrast Cinema Vision;
Кут огляду: 50⁰;
Коефіцієнт відбиття: 1.1;
Проекція: пряма;
Висота екрану: 151 см;
Ширина екрану: 256 см;
Видима область (ВхШ): 135 х 240 см;
Вага: 11 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Projecta |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Спосіб установки | Настінний |
| Кут огляду | 50 град. |
| Вид проекції | Пряма |
| Вид | Натяжний екран на рамі |
| Розміри екрану | |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Вага | 11 кг |
| Діагональ екрану | 108 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний оксамит |
- Ціна: 29 325 ₴










