
Projecta HomeScreen Deluxe 185x316, HCCV проекційний екран діагональ 136 дюймів
- Немає в наявності
46 699 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Projecta HomeScreen Deluxe 185x316, HCCV проекційний екран діагональ 136 дюймів
Projecta HomeScreen Deluxe 185x316, HCCV – це преміум-класу екран для домашнього кінотеатру! Проекційний екран виготовлений з високоякісного матеріалу для відображення висококонтрастного зображення. Ця модель має стаціонарний рамний профіль з алюмінію, який завдяки спеціальному покриттю чорного оксамиту, поглинає проекційний світло і усуває відображення проектора. Натягнуте проєкційна полотно Projecta HomeScreen Deluxe підійде абсолютно для будь-яких проектованих на нього відеоданих.

Спеціально розроблене двошарове полотно, сендвіч з сірого та білого матеріалу, що дозволяє екрану відтворювати рівні чорного і білого кольору без погіршення. Надалі, чого на екрані проектується глибокі, натуральні кольори, а зображення з високою деталізацією.

Проекційне полотно розміром 1850 мм х 3160 мм, кріпиться на раму за допомогою спеціального затискного механізму (кліпси Velcro®) створюючи ідеально рівну поверхню екрана.

Пряме цільове призначення даної моделі проекційного екрану призначене для використання в будинку для систем домашнього кінотеатру. А також спостерігається тенденція використання цього проекційного екрану в офісах, ресторанах, торгових центрах, тематичних закладах, там, де необхідна трансляція контенту, рекламних роликів, кліпів, презентацій, спортивних матчів і навіть фільмів співвідношенням 21:9.
Технічні характеристики Projecta HomeScreen Deluxe 185x316, HCCV:
- Призначення: настенний;
- Вид: натяжна екран на рамі;
- Діагональ екрану: 136 дюймів:
- Формат екрану: 16:9
- Матеріал екрану: High Contrast Cinema Vision;
- Кут огляду: 50⁰;
- Коефіцієнт відбиття: 1.1;
- Проекція: пряма;
- Висота екрану: 185 см;
- Ширина екрану: 316 см;
- Видима область (ВхШ): 169 х 300;
- Вага: 13 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Projecta |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Спосіб установки | Настінний |
| Кут огляду | 50 град. |
| Вид проекції | Пряма |
| Вид | Натяжний екран на рамі |
| Розміри екрану | |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Вага | 13 кг |
| Діагональ екрану | 136 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний оксамит |
- Ціна: 46 699 ₴









