
Projecta Da-Lite Cinema Contour HD 0.9 проекційний екран діагональ 133 дюйма
- Немає в наявності
93 135 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Projecta Da-Lite Cinema Contour HD 0.9 проекційний екран діагональ 133 дюйма
Лідирує на світовому ринку в області проекційних екранів компанія Projecta, пропонує екран спеціально розроблений для домашнього перегляду. Його перевага в тому, що полотно використовуване має подвійний шар сірого і білого матеріалу, які відповідають за точне відображення натурального чорного і білого кольору, без погіршення якості. Таке поєднання матеріалу проекційного полотна зберігає цілковиту природність палітри колірної гами, глибину зображення і високу деталізацію.

Натяжна проекційний екран Projecta Da-Lite Cinema Contour HD 0.9 призначений для відтворення проектованого на нього зображення в стандартах Full HD-2K, Ultra HD-4K і 3D проекції на довгі роки. Преміум класу екран, який називає себе «Контурним кінотеатром HD» завдяки високоякісним матеріалам полотна і рами, що має розмір 2950 мм по ширині і 1650 мм за висотою і кутом огляду 47⁰, є кращим проекційним екраном для домашнього кінотеатру High End.

Монтуємий на стіну рамний проекційний екран Da-Lite Cinema Contour HD 0.9, має стаціонарний рамний профіль, який служить для поглинання проекційного світла та усуває відображення, завдяки спеціальному окрасу чорного оксамиту. Полотно кріпиться за допомогою затискного механізму Velcro®, створюючи ідеально рівну поверхню екрану, що дуже важливо для прямій проекції.

Пряме цільове призначення даної моделі проекційного екрану призначене для використання в будинку для систем домашнього кінотеатру. А також спостерігається тенденція використання цього проекційного екрану в офісах, ресторанах, торгових центрах, тематичних закладах, там, де необхідна трансляція контенту, рекламних роликів, кліпів, презентацій, спортивних матчів і навіть фільмів співвідношенням 21:9.
Технічні характеристики Projecta Da-Lite Cinema Contour HD 0.9:
Призначення: настенний;
Вид конструкції: натяжна екран на рамі;
Діагональ екрану: 133 дюйма;
Формат екрану: 16:9;
Матеріал екрану: HD Progressive 0.9;
Кут огляду: 47⁰;
Коефіцієнт відбиття: 0,9;
Проекція: пряма;
Висота екрану: 180 см;
Ширина екрану: 310 см;
Видима область (ВхШ): 165 х 295 см;
Вага: 22,2 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Projecta |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Спосіб установки | Настінний |
| Кут огляду | 47 град. |
| Вид проекції | Пряма |
| Вид | Натяжний екран на рамі |
| Розміри екрану | |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Вага | 22.2 кг |
| Діагональ екрану | 133 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний оксамит |
- Ціна: 93 135 ₴









