
Проекційний екран Adeo Professional Vision White 283x212 з двигуном
- Немає в наявності
60 795 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Проекційний екран Adeo Professional Vision White 283x212 з двигуном
Проекційний екран Adeo побудований з високоякісних матеріалів і створені під одним дахом для контролю якості продукції Adeo на кожному кроці створення проекційних екранів. Основне завдання високу зображення і довговічність.

Створені проекційні екрани є надійними якісними продуктами компанії Adeo Group і будуть служити довгі роки. На кожному з процесів творення проекційному екрані дається тільки кращий матеріал, тільки високоякісні компоненти. Проекційні екрани Adeo Professional відповідають всім вимогам будь-презентації завдяки спеціальному текстурного покриття і великому куту огляду в 150⁰. Екранне полотно, спеціально покрите чорним оксамитом, яке поглинає проекційний світло і усуває відображення.
Проекційний екран Adeo Professional Vision White передбачає використання подвійного шару полотна з чорного заднього і білого попереду матеріалу для передній проекції, які відповідають за точне відображення натурального чорного і білого кольору, без погіршення якості. Таке поєднання матеріалу, товщиною 0,41 мм, для проекційного полотна, зберігає повну природність палітри колірної гами, глибину зображення і високу деталізацію. Використовуваний матеріал полотна має протипожежним сертифікатом категорії B1.

Унікальність цього професійного проектора для комерційного використання, полягає в тому, що його можна використовувати як вбудований екран, розміщувати впритул до стіни, і він підходить для установки в різних типах заглиблень. Полотно екрана має примикає шар матеріалу, який не дозволяє пилу осідати на площину екрану, навіть якщо він простоює. Проекційний екран має спеціальний двигун усередині корпусу з зменшеним натягом пружини для більш ніжного опускання і підйому.

Пропонований проекційний екран Adeo з електромотором і розміром полотна в 283 х 212 сантиметри, має лакований глянсовий корпус в двох кольорах-білому і чорному. Використовувані лакофарбові матеріали не містять токсичних речовин.
Пряме цільове призначення даної моделі проекційного екрану призначений для використання в офісах, ресторанах, торгових центрах, тематичних закладах, там, де необхідна трансляція контенту, презентацій, рекламних роликів, кліпів, презентацій, спортивних матчів і навіть фільмів.
А також, проектори Adeo можуть бути сконструйовані безпосередньо за вимогами замовників.
Технічні характеристики моторизованого проекційного екрану Adeo 283 х 212 см:
- Країна: Італія;
- Вид: натяжна проекційний екран з мотором;
- Діагональ екрану: 140 дюймів;
- Формат екрану: 4:3;
- Матеріал екрану: Vision White;
- Коефіцієнт відбиття: 1.2;
- Проекція: пряма, фронтальна;
- Кут огляду: 150⁰;
- Висота екрану: 212 см;
- Ширина екрану: 283 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adeo Screen |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Коефіцієнт посилення | 1.2 |
| Колір | Білий |
| Кут огляду | 150 град. |
| Вид проекції | Пряма |
| Штатив | Ні |
| Розміри екрану | |
| Довжина | 2830 мм |
| Ширина | 2120 мм |
| Товщина | 0.41 мм |
| Діагональ екрану | 140 дюйм |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | Чорний |
| Вид | Моторизований |
- Ціна: 60 795 ₴







