
Adeo Screen Plano Velvet Reference White 200 x 112 см формат 16:9 діагональ 90 дюймів екран на рамі для будинку
- Немає в наявності
29 340 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Adeo Screen Plano Velvet Reference White 200 x 112 см формат 16:9 діагональ 90 дюймів екран на рамі для будинку
Італійська компанія Adeo Screen випускає проекційні екрани з 1989 року, пропонує свою продукцію для задоволення реальних потреб користувача. Пропонуючи тільки новітні технологічні інновації, досягнуті результатом досліджень на всьому протязі життєвого досвіду компанії. Кожен екран зроблений Adeo Screen, проходить сертифікацію у ЄС, а поверхні екранів отримують класифікацію на вогнестійкість по В1, М1 і М2 рівнів.

Adeo Screen Plano Velvet 200 x 112 см – це преміум-класу екран для домашнього кінотеатру! Проекційний екран виготовлений з високоякісного матеріалу для отримання висококонтрастного кінотеатру. Ця модель має стаціонарний рамний профіль з алюмінію, який завдяки спеціальному покриттю чорного оксамиту, поглинає проекційний світло і усуває відображення проектора. Натягнуте проєкційна полотно Adeo Screen Plano Velvet підійде абсолютно для будь-яких проекционируемых на нього даних.

Чудове натягнення проекційної поверхні Adeo Plano Velvet відповідають всім вимогам будь-презентації завдяки спеціальному текстурного покриття Reference White і великому куту огляду в 150⁰. Полотно екрана має примикає шар матеріалу, який не дозволяє пилу осідати на площину екрану, навіть якщо він простоює. Спеціально розроблене двошарове полотно Reference White, сендвіч з чорного та білого матеріалу, що дозволяє екрану відтворювати рівні чорного і білого кольору без погіршення. Надалі, чого на екрані проектується глибокі, натуральні кольори, а зображення з високою деталізацією.

Проекційне полотно Reference White розміром 2000 мм х 1120 мм, кріпиться на раму за допомогою спеціального затискного механізму створюючи ідеально рівну поверхню екрана.
Пряме цільове призначення даної моделі проекційного екрану призначений для використання в офісах, ресторанах, торгових центрах, тематичних закладах, там, де необхідна трансляція контенту, рекламних роликів, кліпів, презентацій, спортивних матчів і навіть фільмів.
Кожна модельна серія проекційних екранів готова до додаткового наповнення різними видами компонентів завдяки програмі PSS, персональної системі екранів (Personal Screen System). Ви можете створити свій екран з персональними розмірами (ширина і висота), і вибором ролика (стандартний моторизований або радіо-інтерфейсний), також, вибором проекційної поверхні полотна Vision Acoustik, Vision Macro Acoustik), з підбором висоти від верху (від 10 до 45 см), і вибором падіння проекційного матеріалу (спереду, ззаду), а ще можна вибрати позиціонування двигуна (правої, лівої сторони) і колір корпусу (чорним або білим кольором).
Технічні характеристики Adeo Screen Plano Velvet Reference White 200 x 112 см:
Призначення: на штативі;
Вид: натяжна екран на рамі;
Діагональ екрану: 90 дюймів;
Формат екрану: 16:9;
Матеріал екрану: Reference White;
Коефіцієнт відбиття: 1;
Проекція: пряма;
Висота екрану: 200 см;
Ширина екрану:112 см;
Загальні розміри екрану (ВхШ): 217 х 129 см;
Розміри (ШхВхГ): 237 х 15 х 18 см;
Вага: 11,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adeo Screen |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний |
| Коефіцієнт посилення | 1 |
| Колір | Білий |
| Кут огляду | 150 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид проекції | Пряма |
| Вид | Натяжний екран на рамі |
| Розміри екрану | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Товщина | 0.41 мм |
| Діагональ екрану | 90 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
- Ціна: 29 340 ₴










