
Adeo Screen Reference Frame Pro White 400 x 232 см формат 16:9 діагональ 173 дюймів екран на рамі для будинку
- Немає в наявності
55 395 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Adeo Reference Frame Pro White 400 х 232 см проекційний екран на рамі, діагональ 173 дюйма, співвідношення 16:9
Проекційний екран Adeo Screen Frame Pro побудований на виробничому об'єкті в Італії. Це виробництво екранів є досить великим виробництвом. Проекційні екрани побудовані з високоякісних матеріалів і створені під одним дахом для контролю якості продукції Adeo Screen на кожному кроці створення проекційних екранів. Основне завдання високу зображення і довговічність.

Створені проекційні екрани є надійними якісними продуктами Adeo Screen і будуть служити довгі роки. На кожному з процесів творення проекційному екрані дається тільки кращий матеріал, тільки високоякісні компоненти. Проекційні екрани Adeo Screen відповідають всім вимогам будь-презентації завдяки спеціальному текстурного покриття.
Лінія проекційних екранів, призначені для аудіовізуальних установок та обладнання, професійних аудіо-відео інсталяцій, державного сектора і навчального обладнання для конференц-залів. Екрани виготовлені з твердих, армованих, прямокутних алюмінієвих профілів.

Чудове натягнення проекційної поверхні Adeo Frame Pro відповідають всім вимогам будь-презентації завдяки спеціальному текстурного покриття Reference White і великому куту огляду в 150⁰. Полотно екрана має примикає шар матеріалу, який не дозволяє пилу осідати на площину екрану, навіть якщо він простоює. Спеціально розроблене двошарове полотно Reference White, сендвіч з чорного та білого матеріалу, що дозволяє екрану відтворювати рівні чорного і білого кольору без погіршення. Надалі, чого на екрані проектується глибокі, натуральні кольори, а зображення з високою деталізацією.

Пряме цільове призначення даної моделі проекційного екрану призначене для використання в системах домашнього кінотеатру, офісах, ресторанах, торгових центрах, тематичних закладах, там, де необхідна трансляція контенту, рекламних роликів, кліпів, презентацій, спортивних матчів і навіть фільмів.
Кожна модельна серія проекційних екранів готова до додаткового заповнення різними видами компонентів завдяки програмі PSS, персональній системі екранів (Personal Screen System). Ви можете створити свій екран з персональними розмірами (ширина і висота), і вибором ролика (стандартний моторизований або радіо-інтерфейсний), також, вибором проекційної поверхні полотна Vision Acoustik, Vision Macro Acoustik), з підбором висоти від верху (від 10 до 45 см), і вибором падіння проекційного матеріалу (спереду, ззаду), а ще можна вибрати позиціонування двигуна (правої, лівої сторони) і колір корпусу (чорним або білим кольором).

Технічні характеристики Adeo Reference Frame Pro White 400 х 232 см:
Країна: Італія;
Вид: натяжна екран на алюмінієвій рамі;
Діагональ екрану: 173 дюймів;
Формат екрану: 16:9;
Матеріал екрану: Reference White;
Коефіцієнт відбиття: 1;
Проекція: пряма;
Кут огляду: 160⁰;
Ширина екрану: 400 см;
Висота екрану: 232 см;
Вага: 31 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adeo Screen |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний |
| Коефіцієнт посилення | 1 |
| Колір | Білий |
| Кут огляду | 160 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид проекції | Пряма |
| Вид | Натяжний екран на рамі |
| Розміри екрану | |
| Ширина | 2320 мм |
| Вага | 31 кг |
| Товщина | 0.41 мм |
| Діагональ екрану | 173 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 4000 |
- Ціна: 55 395 ₴











