
AVScreen 3V084MEV (4:3, 84") Matte White моторизований екран з управлінням на дроті
- Немає в наявності
5 175 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Моторизований проекційний екран AVScreen 3V084MEV має співвідношення сторін 4:3 і розмір по діагоналі 84" дюйма, що складає 213 см. Полотно Matte White виконано з щільного не прозорого матеріалу (вініл), здатного рівномірно розподіляти світло, що виходить від проектора. екрану розташований мережний кабель для підключення в розетку електромережі 220 Вольт довжиною 3 м. На цьому дроті знаходиться блок керування моторизованим екраном з кнопками "вгору" і "вниз".

AVScreen 3V084MEV (4:3, 84") Matte White моторизований екран з управлінням на дроті.
| Модель проекційного екрану | Співвідношення сторін | Робоча поверхня полотна, мм | Загальний габарит полотна, мм | Чорне поле над робочою поверхнею, мм | Габарити корпусу (Д х В х Г), мм | Габарити упаковки (Д х В х Г), мм | Вага виробу, кг | Вага з упаковкою, кг |
| AVScreen 3V084MEV | 4:3 | 1700 х 1280 | 1800 х 1410 | 80 | 1960 х 94 х 80 | 2050 х 142 х 128 | 12,3 | 13,2 |
Офіційний дилер високоякісних проекційних екранів торгової марки AVScreen в Україні. HiFi Cinema Ukraine (https://hificinema.com.ua/), офіс якої розташований у Києві по вулиці Срібнокільська, 22-А. Контактна інформація про нашу компанію знаходиться за посиланням у розділі "Контакти". Реєстраційні документи, що підтверджують дозвіл на ведення підприємницької діяльності, зберігаються в підрозділі "Сертифікати та ліцензії". Іншу інформацію про компанію та продукт можна дізнатися у посібника по телефонам: +38(067)803-21-84 (Viber), +38(095)918-35-01.
Продукція бренду AVScreen (АВ Скрін) відповідає міжнародним стандартам якості. На українському ринку доступні такі моделі екранів:
- моторизовані екрани без розтяжок: серії MEV, MEV-N, MEH, MEH-N, MEH-T, MEK, MEK-N, WEH-N, WEK-N, XEV-D, XEH-D, діагоналями від 84" до 200 дюймів;
- моторизовані екрани з бічними розтяжками: серія BXH-C(R), діагоналями від 110" до 150" дюймів;
- натяжні екрани на рамі: серії HFH-B (V), BFH-B (V), NZV, діагоналями від 110" до 200" дюймів;
- не моторизовані ручні екрани: серії MMS (1:1), MMV (4:3), MMH (16:9), XMH (16:9), від 99" до 150" дюймів;
- малогабаритні мобільні екрани: MTS (1:1), MTV (4:3), від 84” до 120 дюймів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AV Screen |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Ручне |
| Коефіцієнт посилення | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид проекції | Пряма |
| Розміри екрану | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Вага | 12.3 кг |
| Діагональ екрану | 84 дюйм |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Моторизований |
- Ціна: 5 175 ₴
- Спосіб упаковки: Габарити транспортної упаковки (Ш х В х Г), мм: 2050 х 142 х 128; вага брутто: 13,2 кг





