
AV Screen 3V150MEV (4:3, 150") Matte White моторизований екран з управлінням на дроті 150 дюймів
- Немає в наявності
9 000 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Моторизований проекційний екран AVScreen 3V150MEV має співвідношення сторін 4:3 і розмір 150 дюймів, що становить 381 см по діагоналі . Полотно Matte White виконана з щільного не прозорого матеріалу (вініл), здатну рівномірно розподіляти світло, що виходить від проектора. З лівої сторони від екрану розташований мережевий кабель для підключення в розетку електромережі 220 Вольт довжиною 3 метри. На цьому дроті знаходиться блок управління моторизованим екраном з кнопками "вгору" і "вниз".

AV Screen 3V150MEV (4:3, 150") Matte White моторизований екран з управлінням на проводі, діагоналлю до 150 дюймів.
| Модель проекційного екрану | Співвідношення сторін | Робоча поверхня полотна, мм | Загальний габарит полотна, мм | Чорне поле над робочою поверхнею, мм | Габарити корпусу (Д х В х Г), мм | Габарити упаковки (Д х В х Г), мм | Вага виробу, кг | Вага з упаковкою, кг |
| AVScreen 3V150MEV | 4:3 | 2890 х 2170 | 2990 х 2300 | 60 | 3370 х 94 х 80 | 3460 х 142 х 128 | 22 | 23,1 |
Офіційний дилер високоякісних проекційних екранів торгової марки AVScreen в Україні – компанія HiFi Cinema Ukraine (https://hificinema.com.ua/), офіс якої розташований у Києві по вулиці Срібнокільська, 22-А. Контактна інформація про нашу компанію знаходиться за посиланням у розділі "Контакти". Реєстраційні документи, що підтверджують дозвіл на ведення підприємницької діяльності, зберігаються в підрозділі "Сертифікати та ліцензії". Іншу інформацію про компанію та продукт можна дізнатися у посібника за телефонами: +38(067)803-21-84 (Viber), +38(095)918-35-01.
Продукція бренду AVScreen (АВ Скрін) відповідає міжнародним стандартам якості. На українському ринку доступні такі моделі екранів:
- моторизовані екрани без розтяжок: серії MEV, MEV-N, MEH, MEH-N, MEH-T, MEK, MEK-N, WEH-N, WEK-N, XEV-D, XEH-D, діагоналями від 84" до 200 дюймів;
- моторизовані екрани з бічними розтяжками: серія BXH-C(R), діагоналями від 110" до 150" дюймів;
- натяжні екрани на рамі: серії HFH-B (V), BFH-B (V), NZV, діагоналями від 110" до 200" дюймів;
- не моторизовані ручні екрани: серії MMS (1:1), MMV (4:3), MMH (16:9), XMH (16:9), від 99" до 150" дюймів;
- малогабаритні мобільні екрани: MTS (1:1), MTV (4:3), від 84” до 120 дюймів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AV Screen |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Ручне |
| Коефіцієнт посилення | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид проекції | Пряма |
| Розміри екрану | |
| Довжина | 2890 мм |
| Ширина | 2170 мм |
| Вага | 22 кг |
| Діагональ екрану | 150 дюйм |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Моторизований |
- Ціна: 9 000 ₴
- Спосіб упаковки: Габарити транспортної упаковки (Ш х В х Г), мм: 3460 х 142 х 128; вага брутто: 23,1 кг.





