
Похилий кронштейн KSL WM3N для ТБ стандартом VESA 600x400 до 60 кг навантаження
- В наявності
2 540 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Настінний кріплення для плазми і РК телевізорів KSL WM3N похилий з фіксацією.
Інсталяційна компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером торгової марки KSL - виробника кронштейнів і кріплень для аудіо, відео та проекційного обладнання.

Кронштейн KSL WM3N виконаний з високоякісної сталі і витримує вертикальне навантаження до 60 кілограм. Кріплення розроблено за індивідуальними кресленнями, яке дозволяє нахил кріпильних елементів від 0 до 15⁰. А розширена основа всієї конструкції дозволяє напрямних кріпленням переміщатися під різні діагоналі від 42" до 65". Це сприяє ефективному розміщенню телевізорів по всьому приміщенню. Комплектується рівнем для зручності монтажу. Кріплення для телевізора KSL WM3N може використовуватися також поза приміщення, тобто для інсталяції телевізорів на вулиці.

Технічний опис кріплення KSL WM3N для плазми та/або РК настінного похилого з фіксацією:
- тип: настінний похилий кронштейн з фіксацією;
- рекомендований розмір діагоналі дисплея: 42...65 дюймів;
- максимально допустима вага навантаження: 60 кг;
- відстань від стіни до телевізора: 79 мм;
- максимальний стандарт VESA: 600 x 400;
- мінімальний стандарт VESA: 200 х 100;
- кут нахилу: 0...15 градусів;
- матеріал: метал;
- колір: чорний.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.16 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похилий |
- Ціна: 2 540 ₴





