
KSL PS1 презентаційний мобільний стенд для телевізора до 80 кг навантаження
- В наявності
7 812 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Презентаційна підлогова мобільна стійка KSL PS1 для ТБ з діагоналлю 32–75″ дюймів.
Для проведення презентацій, семінарів чи лекцій у невеликих залах, офісах чи переговорних кабінетах застосовуються стенди, на які встановлений телевізор або інтерактивна дошка (панель). Для цих цілей використовують стійку KSL PS1, а так само для використання дублюючого монітора. Наприклад, під час конференцій та презентацій для задніх рядів делегатів у великому конференц-залі, коли основний екран значно вилучено.

Виготовлено презентаційний стенд із високоякісного металу. Стійка KSL PS1 - мобільна, що дозволяє поставити її в будь-яке зручне місце залу для презентацій. Для зручності проведення заходів стійка телескопічна. Таким чином, можна встановити відстань від підлоги до центру несучої пластини від 1560 мм до 1800 мм. На фіксоване кріплення встановлюється телевізор необхідної діагоналі без нахилу. Кронштейн має найпоширеніший стандарт VESA від 100 х 200 мм до 600 х 400 мм, що дозволяє повісити на нього телевізор від 32" до 75" дюймів діагоналі. Стенд розрахунків на навантаження до 80 кг.
Технічний опис підлогової стійки KSL PS1 для презентацій:
- тип: на підлозі мобільна стійка презентаційна для телевізора;
- рекомендований розмір діагоналі дисплея: 32...75" дюймів;
- максимально допустима вага навантаження: 80 кг;
- мінімальна відстань від підлоги до центру телевізора: 1560 мм;
- максимальна відстань від підлоги до центру телевізора: 1800 мм;
- мінімальний стандарт VESA: 100 х 200;
- максимальний стандарт VESA: 600 x 400;
- кут нахилу: не має можливості;
- матеріал: метал;
- колір: чорний.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.08 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 1840 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Фіксований |
- Ціна: 7 812 ₴


