
Magnat SoundForce 1300 Professional концертна акустична система
- Немає в наявності
6 075 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
Magnat SoundForce 1300 професійна концертна акустика максимальної потужності 400 Вт

Професійне аудіо відео обладнання від компанії HiFi Cinema - це техніка від лідируючих компаній на ринку і гарантує вищу якість і великий асортимент обладнання для зйомки і відеомонтажу. Купити акустику для домашнього кінотеатру Ви можете в нашому інтернетмагазині.
Якщо підчас перегляду сайту у Вас виникнуть питання, наші консультанти з радістю на них відповідають і допоможуть Вам вибрати комплект колонок для домашнього . Фахівці нашої компанії — це професіонали своєї справи, підходять до кожного замовлення індивідуально.
Технічні характеристики акустичної системи Magnat SoundForce 1300:
- тип: трисмугова підлогова пасивна АС з фронтальним фазоінвертором;
- призначення: професійна концертна АС;
- розмір динаміка низьких частот: 330 мм, конусний дифузор;
- випромінювач середніх частот: рупор 220 х 95 мм;
- випромінювачі ультрависоких частот: 2 рупора 110 х 75 (кожен);
- загальна кількість випромінювачів 3-х смуг: 4;
- номінальна потужність: 150 Вт;
- максимальна потужність: 400 Вт;
- діапазон відтворюваних частот: 30...25000 Гц;
- чутливість: 94 дБ;
- опір: 4...8 Ом;
- габаритні розміри (В х Ш х Г), мм 725 х 390 х 310;
- вага: 17 кг;
- колір корпусу: чорний.
Вартість акустичної системи Magnat SoundForce 1300: 4813 грн. за штуку.

Доступні три моделі професійної лінійки акустичних систем Magnat SoundForce Series:
- концертний підлоговий 4-х смуговий монітор Magnat SoundForce 2300 за ціною 9095 грн. за штуку;
- концертний підлоговий 3-х смуговий монітор Magnat SoundForce 1300 за ціною 4813 грн. за штуку;
- концертний підлоговий 3-х смуговий монітор Magnat SoundForce 1200 за ціною 2880 грн. за штуку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Основні | |
| Виробник | Magnat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Концертна |
| Потужність | 150 Вт |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Призначення | Моніторний гучномовець |
| Чутливість | 94 дБ |
| Кількість смуг | 3 |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Мінімальна частота | 30 Гц |
| Максимальна частота | 25000 Гц |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Акустичне випромінювання | Монополярна |
| Тип ВЧ-випромінювача | Рупор |
| Тип СЧ-випромінювача | Рупор |
| Роз'єм для підключення до підсилювача потужності | Гвинтовий |
- Ціна: 6 075 ₴
- Спосіб упаковки: Кількість акустичних систем в упаковці: 1; габаритні розміри упаковки (В х Ш х Г), мм: 770 х 430 х 350; вага брутто: 18 кг.




