
Настінне кріплення KSL WMO-6240P для ТБ фіксоване VESA 400x400 до 30 кг навантаження
- В наявності
660 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
KSL WMO-6240P настінний фіксований кронштейн для телевізора з діагоналлю від 32" до 55 дюймів і вагою до 30 кілограмів.

Відстань від стіни до задньої панелі телевізора складає всього 26 мм, а стандарт VESA від 200 х 200 мм до 400 х 400 мм. Завдяки широкій рамі настінного монтажної пластини, досягається великий рознос між точками кріплення до стіни, що значно збільшує надійність монтажу.

Кронштейн фіксований, без можливості нахилу і повороту телевізора, тобто телевізор важить на стіні, як картина. Розрахований кронштейн KSL WMO-6240P для установки рідкокристалічних дисплеїв з технологією LCD, LED і QLED, OLED вагою до 30-ти кілограм. Широкий діапазон VESA для монтажу, дає можливість повісити на стіну максимальна кількість найпоширеніших телевізорів великих діагоналей, які продаються або продавалися на українському, європейському та американському ринках.
- Рекомендації по установці: KSL WMO-6240P настінний фіксований кронштейн розрахований на вертикальне навантаження до 30 кг
Рекомендується встановлювати настінне кріплення таким чином, щоб центр телевізора приходився на рівні, орієнтовно, 120 см від підлоги. Це сприяє комфортному перегляду телевізора на відстані 1,5 метрів і більше, так як центр зображення спрямований безпосередньо на глядача під мінімальним кутом щодо рівня очей. Таким чином, людина може в домашніх умовах дивитися фільми, телепередачі, відеокліпи на протязі тривалого часу без будь-якого дискомфорту, тим більше систем.
Для комерційних установ, торгових та розважальних закладів телевізори або монітори вішають на стіну як можна вище, іноді під стелю. В такому випадку, рекомендують використовувати похиле кріплення, наприклад, KSL WM4N, а для установки стельового кронштейна, таке як KSL CM02.
Компанія KSL виготовляє всі види кронштейнів зі стандартним рішенням або під замовлення. Інсталятори нашої компанії готові надати послугу по установці телевізора або іншого акустичного та візуального обладнання на стіну за стандартом або по приватному проекту. Кріпильні елементи, механізми або конструкції (споруди) можуть бути виготовлені індивідуально під будь-який об'єкт для побутових і комерційних цілей, відповідно до поставленої тієї або іншої задачі.
- Інсталяційна компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером продукції компанії KSL на території України з 2010-го року.
- Гарантійний термін 12 місяців.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.31 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Фіксований |
- Ціна: 660 ₴
- Спосіб упаковки: Монтажний набір (дюбелі, гвинти, шайби тощо) в комплекті.



