
Настінне кріплення KSL WMO-6246T для ТБ нахило-поворотне VESA 400x400 до 50 кг навантаження
- В наявності
2 040 ₴
- +380 (95) 918-35-01мобільний Vodafone UA
KSL WMO-6246T - настінний поворотний кронштейн для телевізорів або моніторів з діагоналлю від 32" до 65" дюймів та вагою до 50 кілограм.

Відстань від стіни до задньої панелі телевізора складає всього 12 мм, а стандарт VESA від 200х200 мм до 400х400 мм.Завдяки міцній конструкції, виготовленій з листового металу з овальними отворами на кріпленні дозволяє вирівняти кронштейн навіть після його установки.Для того щоб вибрати відповідний кронштейн Вам всього лише потрібно знати: діагональ Вашого телевізора, вага і відстань між отворами кріплення на TV. У комплектації є всі необхідні деталі для кріплення кронштейна до стіни з цегли чи бетону.

Кронштейн поворотний, з можливістю регулювання нахилу телевізора -5/+15 і 3 вузлів повороту 180/360/180, що дозволить легко зафіксувати пристрій у необхідному положенні. Також кріплення можна висувати. Розрахований кронштейн KSL WMO-6246T для встановлення плазмових дисплеїв і моніторів з технологією LCD, LED і QLED, OLED вагою до 50-ти кілограм.
Широкий діапазон VESA для монтажу дає можливість повісити на стіну максимальну кількість найпоширеніших телевізорів великих діагоналей, які продаються чи продавалися на українському, європейському або американському ринках.
- Рекомендації щодо встановлення: KSL WMO-6246T настінного кронштейна з регулюванням кута нахилу та повороту розрахований на вертикальне навантаження до 50 кг.
Кріплення з комплекту підходять до 99% телевізорів, що продаються в Україні, але можуть бути винятки пов'язані з деякими виробничими нюансами виробників телевізорів. Якщо комплектні гвинти, болти чи шайби за розміром, глибиною або діаметром не підходять до вашого телевізору, тоді в цьому випадку вам потрібно докупити ці кріплення самостійно. Уважно читайте інструкції.
Рекомендується встановлювати настінне кріплення таким чином, щоб центр телевізора приходився на рівні, орієнтовно, 120 см від підлоги. Це сприяє комфортному перегляду телевізора на відстані 1,5 метрів і більше, так як центр зображення спрямований безпосередньо на глядача під мінімальним кутом щодо рівня очей. Таким чином, людина може в домашніх умовах дивитися фільми, телепередачі, відеокліпи на протязі тривалого часу без будь-якого дискомфорту, тим більше систем.
Для комерційних установ, торгових та розважальних закладів телевізори або монітори вішають на стіну як можна вище, іноді під стелю. В такому випадку, рекомендують використовувати похиле кріплення, наприклад, KSL WM4N, а для установки стельового кронштейна, таке як KSL CM02.
Компанія KSL виготовляє всі види кронштейнів зі стандартним рішенням або під замовлення. Інсталятори нашої компанії готові надати послугу по установці телевізора або іншого акустичного та візуального обладнання на стіну за стандартом або по приватному проекту. Кріпильні елементи, механізми або конструкції (споруди) можуть бути виготовлені індивідуально під будь-який об'єкт для побутових і комерційних цілей, відповідно до поставленої тієї або іншої задачі.
- Інсталяційна компанія HiFi Cinema Ukraine є офіційним дилером продукції компанії KSL на території України з 2010-го року.
- Гарантійний термін 12 місяців.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.38 кг |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Основні | |
| Виробник | KSL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
- Ціна: 2 040 ₴
- Спосіб упаковки: Монтажный набор (дюбели, винты, шайбы и т.п.) в комплекте.





